تور بانکوک نوروز و بهار 1402 ( فروردین اردیبهشت خرداد )

09128620211
02122607985

دیار گشت ; مسافران محترم تور بانکوک ویژه نوروز و بهار 1402 ( فروردین اردیبهشت خرداد ) دقت داشته باشند که تصاویر هر هتل تور بانکوک به همراه اطلاعات گردشگری فتحیه در همین صفحه موجود است.

دیگر نیاز نیست پشت خط منتظر بمانید.

جهت رزرو درخواست خود را به صورت کامل از طریق پشتیبانی دیار گشتگفتینو برای ما ارسال فرمائید تا در اسرع وقت پیگیری شود.

powered by Advanced iFrame free. Get the Pro version on CodeCanyon.

چهارده مورد از بهترین جاذبه های دیدنی بانکوک

بانکوک پایتخت کشور تایلند شهری بسیار پر سر و صدا، شلوغ، رنگارنگ و هیجان انگیز است که لبخند را به شما هدیه می دهد. این شهر مملو از معابد قدیمی، مکان های باستانی، مراکز خرید مدرن و جاذبه های گردشگری بسیار زیادی است که واقعا ارزش دیدن دارند. بانکوک شهری فوق العاده و جذاب است که به خوبی تضاد بین جهان توسعه یافته و جهان در حال توسعه جنوب شرقی آسیا را به تصویر می کشد.

علاوه بر این، بانکوک دروازده ورود به بسیاری از بخش های تایلند است. به راحتی می توانید با هواپیما از بانکوک به پوکت، چیانگ مای، کوه ساموئی و مقصدهای گردشگری دیگر سفر کنید. همچنین اگر بخواهید هزینه کمتری صرف کنید می توانید از اتوبوس و یا قطار استفاده کنید و بین راه هم از گنجینه های ملی نظیر آیوتهایا، لوپبوری و دیگر چشم اندازهای زیبا دیدن کنید و لذت ببرید.

با فهرستی که در زیر ارائه می دهیم به راحتی می توانید این شهر پر جنب و جوش را کشف کنید و با بهترین جاذبه های دیدنی بانکوک آشنا شوید.

1. گِرند پَلیس

2. وات فوو

3. وات آرون

4. وات تِرِیمیت، تِمپل آو دِ گولدن بودا

5. وات سوتات

6. جایِنت سویینگ

7. نشنال میوزیم اَند وانگ نا پَلیس

8. چاتوچاک مارکت

9. دامنوین سادواک فلوتینگ مارکت

10. خائو سان رود

11. جیم تامسون هَوس

12. لیومپینی پارک

13. ترمینال 21

14. استریت فود اِستالز